Жидик Данило

Презентація
Скачати проект

Тема проекту: “3D візуалізація ультразвукового сканування”

Головною метою даного проекту є розробка зручно організованої системи для представлень результатів 3D ультразвукових сканувань, що дозволить максимально ефективно проводити дослідження на базі цього методу. Ультразвукове сканування знаходить своє застосування в багатьох сучасних напрямках дослідження, а саме: “Неруйнівний контроль” та “Медичне діагностування”, тому розвиток цього комплексу методів є важливим науковим спрямуванням.


Сапон Микола та Стаднік Владислав

Презентація
Скачати проект

Тема проекту: “MCNP модель людини”

Головна мета даного проекту – створення MCNP моделі людини з метою дослідження поглинутої дози опромінення. Доза – величина, що використовується для оцінки ступеня впливу іонізуючого випромінювання на будь-які речовини, живі організми та їх тканини. Тому дослідження, що виконується авторами є важливим, як для людей в звичних умовах проживання так і для осіб, що працюють в умовах підвищеного ступеня радіації.


Дмитрієв Дмитро


Презентація
Тема проекту: «Педаль аудіоефектів»

Педаль ефектів - пристрій що змінює ориганільне звучання: дає змогу покращити чистотоу звуку або навпаки. Даний девайс реалізує «дісторшн» звуку. Краще просто почуйте це!