Наточій Андрій


Тема проекту: «Прототип руки-маніпулятора»

Рука кіборга (Cyborg Hand Prototype) - це прототип роботизованої руки анатомічної форми, що управляється з використанням сенсорної перчатки, яка в свою чергу зчитує в реальному часі дані (положення, швидкість, орієнтацію в просторі) з руки користувача. Даний прототип призначений для демонстрації можливостей робототехніки та в наукових цілях (для підвищення каліфікації студента в роботі з роботизованими системами). Основною перевагою є простота в керуванні та низька собівартість. Серцем системи є плата Arduino DUE, що відповідає за обробку/передачу даних від сенсорної перчатки до моторизованої руки. Сама рука складається з пластикового корпусу та 5 серво приводів, що з’єднані мотузкою з кожним пальцем руки. Сенсорна перчатка складається з сенсорів згину, які реєструють кут згину пальця користувача. Такого рожду прилади можна застосовувати в багатьох сферах життя, а особливо там де потрібна дистанційна маніпуляція об’єктами з досить високою точністю та акуратністю.


Ходневич Віталій

Презентація
Скачати проект

Тема проекту: «Створення лабораторної установки для роботи та тестування cpld та max II»

В рамках проекту було розроблено багатоцільову лабораторну установку. Для виконання поставленого завдання, Віталій самостійно замовив та зібрав учбову робочу плату. В результаті було отримано унікальну установку, що програмується під широкий клас завдань, корисний досвід та додаткові навички роботи з програмованою логікою.


Наточій Андрій та Гаранько Микита

Презентація
Скачати проект

Тема проекту: “Розробка лабораторної моделі прискорювача елементарних частинок”

Головна ідея даного проекту — зробити невеликий «прискорювач» електронів, метою якого є демонстрація деяких ґрунтовних принципів прискорювання елементарних частинок. Такий проект вже був зроблений в лабораторії LAL в межах створення чогось подібного до музею. Інформацію про цю установку можна побачити за наступним посиланням: Grande ronde des électrons : un accélérateur de table . У результаті авторами було розроблено детальну методику для виконання поставленого завдання, а також розпочата і успішно триває практичне виконання на базі кафедри.


Сухонос Даніїл

Скачати проект

Тема проекту: «Система клімат-контролю на базі Raspberry Pi»

Метою данної роботи було розробити та зібрати систему клімат контролю на базі одноплатового комп’ютера Raspberry Pi моделі B+.


Глущенко Олена

Презентація
Скачати проект

Тема проекту: «Аналіз та використання шаблонів проектування в об’єктно-орієнтованих мовах програмування Python, C++ та Java»

Метою даного проекту було детальне ознайомлення з основними сучасними шаблонами проектування в Python, C++ та Java. В результаті Олена підготувала ряд доповідей по даній тематиці продемонструвавши таким чином відмінні знання в даній темі. Завдяки її доповідям охочі слухачі мали можливість засвоїти додатковий розділ об’єктно-орієнтованого програмування в кількох мовах та покращити свої навички програмування.


Костюк Ігор

Скачати проект


Тема проекту: «Розробка та створення інтерактивного сайту на Django»

Основним завданням, що ставив перед собою Ігор було отримання навичок роботи з базами даних та використання фреймворку Django для розробки та написання сайту. В результаті автором було створено сайт, що в майбутньому буде розвинений в більше складну систему з використанням мови html та оптимізованого інтерфейсу.


Бржечко Даніїл

Скачати проект


Тема проекту: «Задання геометрії в Geant4 за допомогою редактора 3D графіки»

Метою даного проекту було написання програми для простого задання геометрії в Geant4 за допомогою редактора 3D графіки Blender. Програма дозволяє відразу бачити геометрію при моделюванні.